Krem do golenia – dlaczego warto i jak go używać?

Jesteś mężczyzną, który lubi o siebie dbać i systematycznie goli zarost? Sprawdź jak wybrać odpowiedni krem do golenia, dlaczego w ogóle warto i jak najlepiej jest go używać. Odpowiadamy na te i inne pytania!

Czym jest i dlaczego warto używać kremu do golenia?

Kosmetyk, jakim jest krem do golenia, to produkt, który powinien mieć w swojej kosmetyczce tak naprawdę każdy systematycznie golący zarost mężczyzna. Używany ze specjalnym pędzlem, pozwala na wytworzenie i rozprowadzenie o wiele gęstszej piany niż w przypadku klasycznej pianki do golenia w sprayu. Co ważne, dzięki użyciu takiego właśnie kremu oraz pędzla, jesteśmy w stanie dotrzeć również w miejsca pod włoskami. Zwiększa to poślizg ostrza maszynki czy też żyletki po twarzy i ułatwia oraz przyspiesza golenie. Takie rozprowadzanie kremu to też świetny masaż twarzy i chwila relaksu.

krem do golenia

Jaki krem do golenia wybrać i jak z niego korzystać?

Decydując się na zakup kremu do golenia, możemy wybierać z bardzo szerokiej oferty produktów. Warto wybierać kosmetyki sprawdzonych i polecanych marek, np. St. James of London, Taylor of Old Bond Street, Omega via Barberia, czy Muhle. Są to marki z wieloletnią tradycją, które proponują wysokiej jakości produkty. Do wybory mamy zarówno kremy w specjalnych słoiczkach i puszkach, jak i wygodnych i praktycznych tubkach. Oba rozwiązania sprawdzają się świetnie przy wykorzystaniu pędzla do golenia. Rozprowadzamy nim produkt po twarzy, a następnie spieniamy delikatnie masując.

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz